World of Warcraft

Další dávka do wow deníčku

10. března 2014 v 1:44 | Nicole
Tak nějak mi bylo poslední dobou smutno, že na wowku už se mnou nikdo nehraje. Potom, co měl D* s L* problémy a hádky s nějakýma lidma, tak hráli jen tanky. A Káíka to už taky nebavilo. Tak sem si trochu poequipla paladina v icc pro lowky, vyexpila druida na 80 a rozjela denní dávky rhcček, abych nabrala triumphy a frosty a mohla si za ně koupit další zajímavý přírůstky. No ale každopádně D*, L* a aj Káík se zase na wow vrátili a už je to nějakej ten tejden, co raidujem.
Včera jsme byly icc 25 s jednou guildou, co radši menovat nebudu. D* se domluvil s nějakym svym známym, co měl bejt zrovna jeden z RL, a zamluvil tam 4 místa pro nás. Na mumblu jsme ještě kecali o tom, jak ty lidi z jeho guildy jsou suprový, že vytočej 12k a že nevadí, že my točit nebudem, že to tam vytočej za nás. Tak jsme si mysleli, jaký máme zas jednou štěstí na lidi a že nepůjdem s worldem a že dáme třeba už aj konečně LK. Bohužel, zase to byl omyl.. Než měl raid začít, tak sme si museli stáhnout TSko, protože oni mumble nepoužívali, což bylo první takový mínus, že nikdo z nás s tím neuměl a bylo to tam všechno jiný a mě se to tam nelíbilo. :D Ale nakonec sme to zvládli. Tak jsme začali a ano, už hned na začátku trable - o hodinu později, než se mělo jít. Ale to nikoho nenapadlo, že to bude tak děsný. Každopádně abych to shrnula - nebyl to raid, byl to babinec! Né, že by tam byly holky, ale ty RL a ostatní pořád kecali a kecali a prostě o ničem a bylo to únavný.. a raid jako takovej prostě uplně bídnej. 12k tam vytočil jen jeden hunter a ostatní max 10k, takže skutek utek a vychloubali se uplně marně.. Já, D* a Káík sme byli pokaždý v první desítce a někdy i v první pětce v dmg. Každopádně jejich vyhlídky, že dáme LK byly taky bídný. Šli jsme to v kuse skoro 6 hodin a dali sme to, co bysme normálně dali i s worldem, ale za kratší čas. Takže ani Sindra, Prof a LK dole nebyli. Totálně nám to zkazilo náladu a vyšťavilo, takže s nima raid už nikdy! :D
Taky chodíme na IDčka Zul´Gurub na mounty a už se nám jednou poštěstilo, teda - jen L*, protože ho vyhrála! :D A v Tempest Keepu pořád ne a ne padnout fénix :(

WoW vložka

8. ledna 2013 v 0:27 | Nicole
Jelikož mě nenapadá smysluplnější článek, tak se tu rozepíšu o mé závislosti.. :D

Před několika dnama, už je to tak přes měsíc, jsem se svým krásným oblíbeným priestem, Chewey, lvl 79 twinkem, překročila osudnou hranici 80. Nikdy sem 80 neměla, nechtěla sem tam jít, bála sem se :D ... Ale prostě už se to stalo. Bum a mám 80. Dost mě to chytlo a pořád sem chodila HCčka, zkoumala, co tam hezkého padá, získala novej eq a poznala VoA a Naxx. Taky sem za celou dobu hraní, což je tak 2 roky hraní, měla v bagu větší koncentraci Abyss crystalů, než za celou svojí wow kariéru :D Ale teď poslední dobou už mě to nějak neláká..
Přeorientovala sem se teda na druida. Nudnej lvl 59 mě už nebavil. Nic se nechodilo, nic napínavýho.. Ale najednou takhle kouknu do guild seznamu a koukám.. nějaký lidi šli na 60. Hmm, no dobrý. Tak se poptám, co se jako děje a oni, že jdou twinkovat na 69, že tam se bg choděj často a že je to tam lepší. Tak sem plně souhlasila a hned se pustila do expení. Chodila sem hlavně dungy, protože Q mě nikdy moc nebavily. Teďkon sem zatím šťastná 69, která ještě nebyla v Northrendu :D Druid mě baví. Krásně healuje a mana mu nedochází. A když jo, tak má innervačku :D V bg je to horší. Twinkové opačný frakce nám zatim dávaj zabrat! Ale my se nedáme, nafarmíme eq a půjdem s chutí do nich :D Těším se. Viva la Fakey.

Mount

20. listopadu 2012 v 23:34 | Nicole
= vozidlo. Je to to, na čem jezdíte. Kdejaký koně, slepice, motorky, mamuti, raptoři, vlci... Je toho hodně. Nasednete na něj a zrychlí to vaši rychlost a můžete se rychleji dostat na požadované místo. Bacha! Některé příšery vás z něj ale můžou shodit a tím vám způsobit velké škody na zdraví :D Paladini, jako snad jediní ho dostávají snadno - příjdou ke svému trenérovi a za nějaký obnos se ho naučí a mohou jezdit. Ostatní si ho ale musí koupit u speciálního vendora s mountama, kterej se nachází poblíž "Riding trainera" ve vaší začátečnický destinaci. Musíte na to ale mít požadovanou reputaci.

Quest

20. listopadu 2012 v 23:29 | Nicole
= úkol. Příjdete k nějaký postavě a nad její hlavou svítí žlutej vykřičník. Kliknete na ní, dáte "accept" a jdete si směle ten zadaný úkol splnit. Až ho splníte, tak se vrátíte k tý postavě (může to být i jiná postava, u který to končí), kliknete na ní a dáte "complete quest" a je to hotovo. Někdy si taky budete moct vybrat nějakou část oblečení, zbraně, jídlo a nebo lektvary. Vždy vám ta NPC (postava, která zadává q) dá odměnu v penězích a v expech, popřípadně i reputaci. Při questění se vám může šiknou "Quest Helper", což je addon, kterej vám zobrazuje a podrobněji popisuje, kde a co máte udělat. Ve zkratce se používá třeba jen q.
Questění me dooost nebaví. Pořád dávám přednost expení přes dungy, což je vlasně rychlý, zábavý, seženete si eq a můžete chodit pořád a pořád (jen když sou zrovna lidi).

Event

20. listopadu 2012 v 23:24 | Nicole
= je to speciální událost, při které jsou speciální questy. Trvá pouze několik dní a opakuje se každý rok, abyste měli čas splnit třeba všechny questy a dostat za to archiev. Slaví se i třeba Vánoce a Velikonoce. Na nějakých serverech taky můžou GMka vytvořit svoje vlastní eventy, ale ty sou jen doplňující a pro každej server individuální. Ty se hrají jen na jejich nynější rozhodnutí kdy se co bude pořádat a tak. Nejsou nijak sezónně omezeny nebo tak..

Můj nejoblíbenější je The Hallow´s End, což se slaví vlastně Halloween s Headless Horsemanem :D Je to docela prča a dost mě to bavilo, protože to bylo nedávno :) Jinak sem si oblíbila i velikonoční eventy a v týhle době i Pilgrim´s Bounty, protože ve skillování cookingu mi to dost pomohlo :D

Archievement

20. listopadu 2012 v 23:18 | Nicole
= ocenění za to, že jste splnili něco, co požaduje taková speciální tabulka, která se skrývá pod obrázkem štítu v minimenu. Třeba že ste zabili nějakou vzácnou (rare) elitu, že ste dali určitej level, nebo třeba splnili sérii questů (úkolů). Dělí se to na spoustu podkategorií, jako třeba archievementy za splnění úkolů při eventech nebo z dosažení něčeho speciálního v bgčkách. Za splnění některých také dostanete titul a nebo mounta.
Já to většinou nazývám jen jako "archiev" [ačíf]

Cg, gratz

20. listopadu 2012 v 23:12 | Nicole
= congratulation, neboli pogratulování, slavnostní zavísknutí k tomu, že ste třeba udělali level a nebo ste získali nějakej archievement. Lidi to většinou nechtěj rozpatlávat a řešit, tak napíšou proste cg nebo gratz.

Moje pozn.: Když sem začínala hrávat já, tak sem si to překládala jako "complete quests", něco jako abych questila dál a dala další level.. :D (dobře, to q je tam zavádějící :D)

Noob

19. listopadu 2012 v 18:40 | Nicole
Noob [nůb]
- hráč, který se může označit jako "začátečník". Hru nezná, neví, co a jak, neovládá ji a učí se. Následující obrázek snad objasní více :D
 
 

Reklama