♥ Music ♥

Cause baby I'm a Slytherin and girl you are a Gryffindor

17. listopadu 2013 v 20:30 | Nicole
Tak jsem tu s další dávkou hezké hudby. Jen tak jsem brouzdala na youtubku po nějakejch písničkách a narazila jsem na jednu takovou šílenou rezatou holku, která dělá dost dobrý videa, tak jsem chvíli na jejím kanálu zůstala a moc moc a opravdu moc mne zaujala tato. Je to taková ta písnička, co vás vtáhne do fantazii a představujete si úžasný věci, co byste mohli zažít. Ovšem v tomto případě v Harry Potterovském tématu. No a co jsem si představovala já? Že si to hezky prožívám se svým oblíbeným Malfoyem. ^ :) Ale opravdu závislácká písnička! :D

E. S. Posthumus

4. listopadu 2013 v 15:54 | Nicole
Dost dlouhou dobu mě nic takhle nezaujalo a neohromilo, jako tahle písnička. Jo, je známá z kdejakejch filmů nebo trailerů a tak podobně, ale nikdy jsem si jí neposlechla celou jen tak. A jsem ohromena. Dokázala bych jí poslouchat celej den. Takovej pěknej pocit nostalgie, když jí poslouchám. :) Fantazijní, uklidňovací, napínavá, smyslná a báječná. :)

P!nk - Who Knew

16. dubna 2011 v 13:47 | Nicole
Dávám to sem záměrně, potože nechci psát zase nějakej článek :D Tak si to přeložte :D

You took my hand, you showed me how
You promised me you'd be around
Uh huh That's right
I took your words and I believed
In everything you said to me
Yeah huh That's right

If someone said three years from now
You'd be long gone
I'd stand up and punch them out
Cause they're all wrong
I know better cause you said forever
and ever who knew

Remember when we were such fools
And so convinced and just too cool
Oh no No no
I wish I could touch you again
I wish I could still call you a friend
I'd give anything

When someone said count your blessings now
For they're long gone
I guess I just didn't know how
I was all wrong
They knew better
Still you said forever
And ever who knew

Yeah yeah
I'll keep you locked in my head
Until we meet again
Until we
Until we meet again
And I won't forget you my friend
What happened

If someone said three years from now
You'd be long gone
I'd stand up and punch them out
Cause they're all wrong

That last kiss I'll cherish
Until we meet again
And time makes It harder
I wish I could remember
But I keep your memory
You visit me in my sleep

My darling
Who knew My darling
My darling Who knew
My darling I miss you
My darling Who knew
Who knew

Panic! At the disco - 3rd Album

30. března 2011 v 15:24 | Nicole
Kluci z P!ATD, tentokrát již bohužel bez Ryana a Jona, vydávají nový CD nazvané Vices & Virtues. Vyšlo 22. března a já sem na něm od včerejška závislá. Je na něm 10 písniček a hrajou mi to stále dokola. Nějak se mi zdá, že sem dostala novou jarní energii a mám se prostě fajn! :)
Teďkon tohle každodenně otvírám a užívám si každou zvlášť :D
Začalo to "The Overture"-m. Video, kde představujou svoje album. Mě příde prostě strašně smutný, ale to snad jenom mě, protože si představim pod každym tim slovem všechno, co se za rok změnilo a jak se napolo rozpadli. Ale je nádherný stejně. Hnedkon sem si tam zamilovala jednu písničku. "Hey hey we are the hurricane drop all anger in the storm". Ty slova.. jako kdyby zpívali o něčem uvnitř mě. Já vim, zní to divně, ale miluju jí :D Taky na albu mají "Nearly witches", kterou sem už dlouho znala, ale né celou, a taky je krásná :D
"The Ballad od Mona Lisa" - první písnička, na kterou udělali video. Tématem je vražda a její následné odhalení. Ah, Brendon zhoštěn role mrtvého a zároveň svého ducha. Nesmírně hyperaktivní tam :D A ta ženská ho pak chválila, že se jí s nim dobře pracovalo.
Já jen doufám, že na zmíněnou mojí milovanou "Hurricane" bude taky video. Docela si ho dokážu představit :D

..napsala bych toho víc, ale ono to nikoho nezajímá:D

The Overture
(Hurricane je tam od 2:08, do toho mluvení, ale pokračuje to tam až do 2:54 kdyžtak :D)

Panic! At The Disco & The Young Veins

28. července 2009 v 22:38 | Nicole
Dneska sem zase po několika dnech zašla na net.A teďka du na twitter zjistit,co se děje novýho s klukama mýma :D A tak tak koukám a Spencer a Brendon tan dali odkaz na písničku ´New Perspective´.Poslechla sem a musim říct,že je fakticky skvělá! :D Fakt se mi líbí :) A to sme myslela že to bude nic moc.Ale skvělá je :) poslechněte.
Pak sem četla dál.Jon tam dal odkaz na jejich new písničku s Ryanem.Jmenuje se ´Change´.Musim říct,že vhodnej název pro jejihc první písničku. (tj "změna" takže když odešli od P!ATD tak to byla vlastně dost zásadní změna :)) Tím jsem taky zjistila,že se nazývaj "The Young Veins".Zatim sem něpídila,co to znamená v překladu,ale rozhodně něco mladýho :D Tak si jí taky poslechněte a mě se taky líbí :) Myslela sem,že uslyšim zpívat i Jona,ale ten tam zpíva maximálně tak zadní vokály.Ale tak uvidíme,co nám "nadělěj" dál :)
V každym případě obou "týmům" držim palce a těšim se na všechno co udělaj dál :)

*(jinak sem se dneska rozbrečela.v těchto dnech si uvědomuju,co Ryan a Jon udělali a tak mě to moc mrzí XD a prostě dneska sem četla na teletextu,že maj dávat seriál ´Walker,Texas Ranger´,takže snad všichni vědí,proč jsem brečela...prostě mi to došlo a nějak dostalo)* ~> (pro ty méně chápavé - Walker je příjmení Jonamco odešel z P!ATD)
:)

1st CD Ever! :D

8. července 2009 v 22:51 | Nicole
Dneska sem si koupila svoje prní CD v životě :D Jak jinak než GREEN DAY - 21ST CENTURY BREAKDOWN! Sem z něj nadšená.Sem si ho hnedka šla poslechnout,ale v DVD přehrávači,bo můj pc je mrdlej.A tak sem se zaposlouchala a přitom kreslila nějaký tý obrázky,co sou na cédu.Prostě suprový cédéčko! Sem ráda že sem si ho koupila! :) Stálo 499.Ale stojí za to.DOPORUČUJU! :)
obal zepředu
..když se otevře
...zezadu s cenovkou :D
..a ještě jednou krásný zepředu..:)
a ty moje malůvky:
<3
<3
" alt=">]" class="center"]
<3 a tu sem napsala text písničku Know Your Enemy
" alt=">]" class="center"]


Zrada!

6. července 2009 v 20:01 | Nicole
Tak sem se dneska dozvěděla,že se P!ATD rozpadaj..jako..proč jako...jako fakt nevim! Dyk sou dobrýý! jako fakt! :D ale tak si to přečtěte na FOE.Polovina první věty mi bohatě stačí...

Na kytaru 2x

10. června 2009 v 18:38 | Nicole
Takže sem další dny cvičila a tu máte výsledky mé práce..(jako vždy se moje video na youtube seká..)

stejnak to není ppořád dokonalýý..

Písničky♥ dnešního večero-rána

7. června 2009 v 1:56 | Nicole
Katy Perry - Waking Up In Wegas / ze začátku si myslíte,jako že nic moc,ale pak se to rozjede a dodá vám to dobrou náladu! :)
Marek Ztracený - Pohádky / je to stejná chuťovka jako Ztrácíš,jenom rychlejší :)
Britney Spears - If U Seek Amy / písnička na styl Britney.Co jinýho od ní očekávat než 1)žhavej klip , 2)energetickou písničku..?
Ashlee Simpson - Little Miss Obsessive / takový zvláštní.až refrén tý písničce dodá tu správnou šťávu! :)
Green Day - Know Your Enemy / prostě jejich nová hitovka.já jí fakticky žeru! :) rytmus sice stejno-podobnej jak u refrénu tak u textu jako takovýho,ale stejnak se mi líbí! :)
Panic! At The Disco - Lying is the most... LIVE / tahle písnička od P!atd je snad tou nejzajmavější.Sice to je normal Lying.. ale prostě ten videoklip s tou písničkou mě totálně dostal.Já sem ho viděla minimálně 10x za večer a to nekecám! :) Fakticky úžasný.Obdivuju :)
Billy Boyd Singing Britney Spears / takže na tenhle cover nikdo nemá! je to fakt úžasný,když po nějaký tý době zjistítě,že vaše oblíbená hvězda z filmu zpívá a ještě k tomu tak úžasně! :) k tomuto nemám co dodat.snad jenom - úžasné :)

EEemm..?? Cožee..???

19. května 2009 v 20:46 | Nicole
♥♥♥OooOOoooo???♥ cooo???♥..........já.............nemám slov♥..............opravdu♥............taková nádhera♥♥...............:O ............................♥to je nejlepší písnička! fakticky!♥ *smekám klobouk*♥ :D..........................????????????????♥ ooooooooooo♥...........................fakticky jediný co o tom můžu říct♥............:o*prostě úžasný! ohromný! skvělý!.............:) ♥♥♥MTMR♥♥♥
(neřeště..osoba ví pro koho to je..:D)♥♥♥

Co mě dostalo?

16. ledna 2009 v 12:46
Já sem si asi před dvouma rokama poutěla docela dost písničku od Panic! At the Disco - Lying Is the Most Fun a Girl Can a tak sem mi zdála dobrá.Jako v pohodě.I ten klip na to,i když byl takej máklej..no prostě zvláštní,ale něco na něm bylo hezkýho xD.No a tak sem teďka poslouchala písničky na jejich novym albu a ty se mi tak nějak líbili.Chtěla sem tedy najít texty k nim.Tak sem si do vyhledávače na Googlu dala "texty písniček" a dala hnedka tu první stránku,co se tam vyhledala.Tak sem tam do toho políčka napsala že to chci od nich a za chvíli tam vyjelo asi cca 20 písniček od nich.Tak sem si ňáký skopčila a dala si ty texty do kompu.Pak sem tam koukala dál a vidim že tam je napsanej českej text.Zrovna tý písničky Lying Is The... a tak se na to klikla.Písničku sem si k tomu pustila a četla českej překlad.Najednou sem byla docela v šoku.Ty první slova český!Sem si pomyslela,co je to za úchyly,že takou hnusnou písničku vymyslej!Todlecto mě vážně dostalo!

Písničky

11. ledna 2009 v 12:32
který u mě momentálně frčej...:

Rolníci

20. prosince 2008 v 13:27
Rolníci, rolníci, kdopak vám dal hlas?
Stromy, koule, rohlíci, vožerem se zas.
Hvězda nad betlí, vosel u jeslí,
zlatý prase poránu ti to vykreslí!
Houby záleží, jestli nasněží,
zavoláme Ježicha, ať nám naježí!
Rolníci, rolníci, kdopak vám dal hlas?
Byl to kašpar veliký nebo dědek mráz?
Rolníci, rolníci, co to zvoní v nich?
Stromy, koule, rohlíci, vánoce a lííííh.
 
 

Reklama