Ozvěna po letech

24. října 2015 v 0:05 | Nicole |  Moje...
Tak nějak sem chtěla napsat článek už včera, ale zavrhla sem to a nevěděla sem tak nějak dohromady, co napsat. Tak to napíšu teda dohromady.

• 9 měsíců sem pracovala ve skladu. hledali sme krabice v regálech, stavěli je na palety, balili palety a naváželi do auta. bylo to fájn, lidi suprový, hlavně babičky. ale jen jako brigáda mi to nestačilo, tak sem se na to vyprdla. zvlášť, když tam ke konci brali samý dementy, co ani neviděli a lepili hodinu štítky na krabice, který by normální člověk měl tak za 10 minut..
• mám novou práci, teď už na normální pracovní smlouvu. i když je to pakárna, jsem jak robot, dokola dělám tu samou věc v osmihodinovejch směnách, tak mi to nevadí. jsem tam zatím týden a moc mě to baví. lidi jsou taky fajn, smějou se tam na mě, i když třeba nic neříkají. vysvětlili mi co a jak, raděj mi. jo, říkala sem si, že když už někdy budu pracovat, tak nikdy né k pásu. hold jsem tam skončila, ale nikdy jsem nevěřila, jak to může být fájn.
• stejnak divný, jak sem si ještě před několika rokama říkala, že nechci pracovat, že budu studovat tak dlouho, dokud to pude, jen abych nemusela pracovat. a hle! tedkonc už chci pracovat a nikdy né studovat. nevím, proč tak najednou se všecho změnilo, ale ten pocit, že si vyděláváte a můžete si žít sami bez rodičů a být páni svého života je prostě tak osvobozující.
• mám svoje vlastní auto. a koupila sem si ho za svoje peníze, heč!
• s jarčou už nebydlím, ale vídáme se často. zato babička s dědou nějak zesenilněli a jsou nepříjemný, pořád řešej budoucnost a jak všechno bude a v ničem nás nepodpořej. štve mě to, už k nim moc nechodíme. a Jéňa je pořád s tou ženskou a jejím dítětem někde taky daleko a domů už moc nejezdí, tak ho taky moc nevidíme. všichni sme se tak nějak rozdělili, štve mě to.
• dost mě serou ty lidi, co studujou na vejšce a i když jim to nejde, tak tam pořád jsou, zkoušej to dokola, přihlašujou se na jiný obory a tak a prostě pořád studujou, jen aby nemuseli makat. prostě.. já to nepochopím je to uplě zbytečný, když Vám to nejde, tak se na to vy*erte, ne? grrr.
• a taky ty lidi, co studujou jen proto, že si myslí, že s titulem budou mít lepší práci a budou prostě lepší než ty ostatní. v dnešní době je to o známejch, né o titulech a vejškách. prostě.. to taky nepochopim a sere mě to brutálně. i člověk bez vzdělání toho dokáže spoustu, když je šikovnej a má v životě štěstí. ZAVŘÍT VŠECHNY VEJŠKY!

Vím, že jsem toho chtěla napsat víc, ale zrovna se mi asi všechno vykouřilo z hlavy, tak možná zas někdy jindy.. :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama