3... 2... 1... to utíká!

3. září 2014 v 3:51 | Nicole |  Moje...
Prázdniny jsou už skoro za mnou, jen poslední hezký měsíc zbývá. Strašně, fakt STRAŠNĚ to uteklo a ani se mi tomu nechce věřit. Nic zajímavýho ani produktivnýho jsem nedělala, jen seděla u kompu a pařila wowko. A to sem plánovala řidičák, odjet někam do chatky a zkoumat zákoutí republiky, fotit a nahrávat kousky hezkých dnů a na konci prázdniny z toho udělat zajímavý video, učit se na zkoušku v září, ale.. prostě ne, nebyla nálada, žádná energie ani nadšení.. V celku to byly prostě prázniny na prd.
Ale také se stalo něco, co mi třeba v budoucnu změní život. Dala jsem se do pečení! A to díky Ro a jejím videům, který jsou opravdu kreativní a člověk jen žasne. :) Tím pádem jsem vyrazila do města a nakoupila pár vymoženůstek, který mi pomohou k lepším výsledkům a dekoraci výtvorů. Ale ovšem, že mi vše nešlo hned jako po másle - pár připálených věcí se našlo. Jo, práce cukrářky by mě bavila, bavilo mě se koukat na ten pořad o dortech, co běžel v telce a je to kreativní práce, takže něco pro mě.
A taky mě pořád svědí představa o bytečku jen pro mě a šmudlouše. Už bych chtěla, abysme měli práci a hezky si žili spolu někde v klidu a měli úžasnej byt. Jen prostě tak nějak pořád čekám na zázrak, že ke mě někdo příjde a nabídne mi tu nejúžasnější práci, která by mě bavila a byla by dobře placená. Ah, čistá naivita, ale ano, pořád sním.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama