Téma týdne: Uvězněn ve vlastní kůži

21. července 2014 v 20:03 | Nicole
Každej je nějakej. Stylovej, oblíbenej, neoblíbenej, divnej, zábavnej, neviditelnej, namyšlenej, arogantní, přátelský, hodný,.... Avšak většinou si jen všichni hrajou na něco, co nejsou. Na něco lepšího a myslí si, že takhle bude život hezčí. Je to hrozná prasárna a neslušnost. Nikdo by se neměl přetvařovat, dělat, že je někdo jiný jen k vůli tomu, aby ho lidi měli rádi, lést každýmu do zadku.. Ale tohle nikdo neovlivní. Každý si žije podle svých pravidel a určuje si, co je podle něj dobré a důležité.

•Třídní zamlklá, neoblíbená holka získá novou ukecanou kamarádku a svou starou kamarádku s tou novou pomlouvá a pořád za ní dolejzá a myslí si, že je lepší a společně tu starou kamarádku pomlouvaj aj před jejíma očima. Ale vždycky ke konci dne se té staré kamarádky ta šprtka ptá, co se jí zase stalo, že se k ní chová hrozně a že jí nic neudělala..
•Matka samoživitelka, na první pohled moc báječná a přátelská ženská, řekli byste, že nikdo hodnější bejt nemůže, ale omyl. Před každým se přetvařuje a za jeho zády ho pomlouvá a vůbec si neuvědomuje, že se přetvařuje. Prostě nedokáže říct pravdu do očí a radši strpí každýho, ať je sebevíc otravnej nebo divnej, je na něj milá a pak ho pomluví..
•Nagelovnej frajírek, co si každej tejden mění barvu vlasů. Snaží se bejt děsně stylovej a vykřikovat do světa "Já mám svůj styl, troubové", ale přitom se opičí po kdejakym jeho idolovi a chce se mu podobat co nejvíc, získát jeho manýry a chovat se stejně jako on. Používá nejnovější stylový nadávky a hlášky, fotí úžasný selfie pózy a myslí si, že je lepší než všichni.
•Milý, slušný, přátelský chlapec, který je vlastně pod svou slupkou pěknej perverzák a nestydí se použít nevhodná slova i přesto, že vás sotva zná.
•Obyčejná šprtka, kterou změnila střední. Začala se chovat a oblíkat jako nějaká hérečka a myslet si o sobě taky dost. Kupovat značkový věci, hlavně co nejdražší, aby natruc ochudila svou už tak né moc bohatou rodinku.

Ano, druzí se krásně soudí. Ale mám tu odůvodnění - znám je, tak je soudit mohu. A mrzmí mne to, takhle by se lidi chovat neměli. Ale co, ať si každej dělá, co se mu zlíbí, že. :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama