Téma týdne: Takový ten pocit

2. června 2014 v 23:52 | Nicole |  Téma týdne
Takový ten pocit, když vám v hlavě po několika hodinách svitne to, co jste měli říct několik hodin před tím. Nějaká fajnová hláška, odpověď, zpestření situace, nadávka. Vždycky se za to děsně proklínám, protože to, co mě napadne potom, stojí většinou za to! :D
Takový ten pocit, když vám srdce buší nezastavitelně, splašeně, když jste nadšeni a plni energie a máte pocit, že byste zvládli překonat všechny překážky světa a chcete dělat to a tamto najednou.
Takový ten pocit, když potkáte starou lásku a vrátí se vám všechny vzpomínky z minulosti. A v tom horším případě se vám šíleně rozbuší srdce a vy nevíte proč.
Takový ten pocit, když se vaše srdce zdá rozpadnout na milion kousků a už nikdy se neslepit dohromady, když se trápíte kvůli lásce. Ten stav dušení, svírání žaludku a permamentních slz.
Takový ten pocit, když jste introvert a ve společnosti neznámých lidí se vás ptají, proč si neužíváte a vy se jen kocháte pohledem na ostatní, hodnotíte atmosféru, osobnosti a přemýšlíte o milioně různých myšlenkách.
Takový ten pocit, když máte chuť se rozplynout, když vidíte, jak venku brutálně prší a zároveň brutálně svítí sluníčko. Fakt moc rare báječná věc.
Takový ten pocit, když chcete zastavit čas a strávit tu krásnou chvíli tulení, mazlení a pocitu bezpečí a spokojennosti se svou drahou polovičkou co nejdéle.
Takový ten pocit, když jdete po ulici oblečeni jako blázni barevně a nebo až moc výstředně a lidé na vás zírají a mají vás za blázny.
Takový ten pocit, když máte svůj vlastní svět a nikdo neví, jak hezky si v něm žijete a nechcete se probudit. A také vás nikdo nechápe..
Takový ten pocit, když jste sami doma, pustíte si hudbu na plný pecky a jen skáčete a blázníte, dokud se totálně neunavíte.
Takový ten pocit, když si myslíte, že na vás všichni koukají, když vejdete do místnosti plné lidí.
Takový ten pocit, když se chováte jak malé dítě a chcete, aby se o vás všichni starali a zajímali, ale zároveň nechcete, aby vás jako dítě brali.
Takový ten pocit, když vás lidé mají rádi za to, že jim děláte radost, vytváříte úsměv na tváři a obecně děláte jejich život snadnější k žití.
Takovej ten pocit, když se za vás někdo stydí a vy máte chuť začít dělat ještě větší ostudu.
Takovej ten pocit, kdy se máte chuť smát a škodolibovat člověku, kterej se chová uplně dementně. (Nemyslím bláznivě, ale tak, jak by to žádnej člověk nepochopil - chodit pořád někam ven, když je nemocnej už několik měsíců, trápí se kvůli lásce, ale nechce být se svou polovičkou..)
• Takovej ten pocit, když ti někdo pochválí nějakou věc tobě vlastní. :)
Takovej ten pocit, když jste mátohy a celej den nic neděláte, jen sedíte na zadku.
Takovej ten pocit, když jste healer v bg a opačná frakce se na vás zaměří a seběhne jak na supa. :D
Takovej ten pocit, když najdete spřízněnou duši a svět je hned barevnější.
Takovej ten pocit, když jste strůjci svého osudu, páni svého života a nikdo vás nemůže zastavit. :)
 


Komentáře

1 Speaker Speaker | E-mail | Web | 5. června 2014 v 20:22 | Reagovat

Nice, tohle by si měli přečíst všichni introverti, klobouček dolů NBK ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama