Duben 2014

Moje virální zábava

3. dubna 2014 v 15:00 | Nicole |  všechnomožný...*
Tak nějak se s váma chci podělit o mojí youtuberskou zábavu, neboli prostě odběry, který mi vždycky zvednou náladu a sleduji je pořád.
Beoušek - na něj sem narazila poměrně nedávno a dost mě chytl jeho způsob vyjadřování, ty jeho originální kecy a obecně je celej báječnej. Fakt se vždycky těším na jeho nový video, protože člověk se u toho fakt pobaví! :D Hraje fakt různý hry a člověk si u něj najde oblíbení.
Crafák - závislost na něm je už několikaměsíční, taky má báječný kecy, pozdravy a příjemnej hlas, kterej se dobře poslouchá. Fakt milej človíček, kterej ví, jak zvednout náladu. A taky jedinej člověk, od kterýho jsem schopná se koukat na mnou nesnášený minecraft. :D
Lou - milá mladá holčina, co radí jak se dobře a hezky nalíčit, dáva tipy a návody. Sice se o make-up fakt vůbec nezajmám, ale na ní se krásně kouká a každý video od ní shlídnu. Má taky fajnovej hlas a všechno jí fakt sluší.
Vidrail - můj nejnovější objev. Netušila jsem, že jeho videa budou tak záživný a zábavný, když sem se poprvé koukala na nějakej jeho vlog. Ale fakt je úžasnej, má příjemnej hlas a moc hyperaktivní vystupování, což člověka hned zaujme.

A to je zatím vše! Kdybyste měli další zajímavé návrhy koho shlédnout, tak sem s nimy.