Únor 2014

I´m thankful.. for you

17. února 2014 v 23:46 | Nicole |  Moje...
Tak, jak plyne čas, jak se všechno okolo mění, jak tisíce neznámejch lidí choděj kolem mě, tak jsem čím dál tím vděčnější za ty lidi, co jsou tu se mnou a pro mě. Co při mě stojí, rvali by se za mě, jsou moji strážní andělé a díky nim je svět báječnější.
Stačí je jeden den strávenej s blízkejma a hned mě naplní pocit neskutečný radosti a spokojenosti.
Moje mamka (Jarča :D).. nejbáječnější to ženská na světě, můj vzor, vždy jsem chtěla být jak ona. Nejvyrovnanější člověk, vždycky báječně naladěná dobrou náladou a s úsměvem.
Jana.. byla tu vždycky pro mě, i když byla kilometry daleko na dlouhou dobu. Ty zážitky s ní, zkušenosti, miliony debilních fotek. Bože, ženská, žeru tě!
AndreJa.. jo, posledních několik let je jinejch, než jaký to bylo v dětství, ale teď jako náhle k sobě máme zase blíž a nový báječný zážitky jsou v dohlednu. Taky jsem za tebe ráda a už si nedokážu představit život bez tebe.
Káík.. nic mě v životě nemohlo potkat lepšího než ty. Zachránil jsi mě v tý chvíli, když jsem to v životě děsně potřebovala. Kdoví, co by se mnou teď bylo, kdybys mě nenaučil opravdu milovat. Slova nestačej na to, aby vyjádřila, co pro mne znamenáš.
Babička, děda, strejda.. zbytek mojí rodiny. Udělali by pro nás všechno, pomáhaj nám, když to potřebujem, jsou tu vždy pro nás a já si toho nesmírně vážim. Lepší rodinu bych si ani vysnít nemohla.
Arašíd.. ty zážitky s tebou taky báječný. Výlety, akce, hodinový psaní.. nejlepší kamarád jsi vždy byl a vždy zůstaneš, i když jen většinově virtuální. Vždy mi dokážeš zvednout náladu a zahnat nudu.
Takovej ten fajnovej pocit, že na tom světě fakt někoho máš.. umřela bych pro vás, jste nejlepší. Děkuju za to, že jste tu pro mě.


Prázdninky

12. února 2014 v 18:14 | Nicole |  Moje...
Ano, už je to nějaký ten čas, co jsem tu nepsala nudný nezáživný blbosti z mýho života, tak.. je to tu.
Tak moje bájová vejška se opravdu projevila jako totální pakárna a zbytečnost, ale zimní semestr a první zkouškový je za mnou. Je to tam docela i fajn, když po přednáškách dem s holkama na kavčo a pokecat. A taky nějaký hodiny jsou bájový (i když sem teda na většinu z nich nechodila). Hlavně pan učitel na pedagogiku je fakt fajnovej a zábavnej, ale jelikož byla od osmi ráno, tak sem se na to časem taky vyprdla. :D
Před tejdnem mě fakt po hodně dlouhý dlouhý dlouhý dlouhý době navštívila A*. Bylo to fajn, po dlouhý době pokecat, zavzpomínat a tak. A taky jen doufám, že se na tu Prahu vysere a půjde studovat hezky sem a budem spolu zase jezdit na bruslích a na kole a ona bude vedle mě běhat a bude to prostě suprový, jako tehdy..
Jaruna mě už pořád vytáčí kecama o tom jejim amantovi a prostě každá zmínka o něm je nechutná a je mi z toho zle. Fakt už jí narovinu říkám, ať o něm pořád nemluví, ať si to říká někomu jinýmu a že mě to nezajmá. A co že jí štve a chová se tak a tak.. bože co si myslí, když je to ženáč? Ošklivej, napůl bezvlasej, bankéř, pořád na mobilu, sranda s nim není, je to suchar.. no lidičky, toho já bych hnala hnedlenc.
Jinak mám teďkonc prázdninky a tak jaksi všechno naruby. Chodím spát ve tři ráno, vstávám ve tři odpoledne. Snídám po třetí a večeřím po desátý večír. Tak nějak mi to ani moc nevadí a užívám si volna. Dá se říct, že je to krásně využitej čas pro expení. :D
A také jsem objevila božskej seriál, kterej mě opravdu chytl. Jmenuje se "Once upon a time" a objevuje se tam hodně pohádkovejch postav a je to prostě krásnej seriál (a to já na seriály nikdy nebyla - kromě Simpsnů, Sabriny a Totally Spies).
A abych si ještě nakonec postěžovala, tak mě štve, že je pořád tak hnusně, zima a není sníh. Tak buď ať mrzne až praští a pořádnym sněhem, nebo ať už sakra je léto!