Listopad 2013

Báseň Laufeysonova

29. listopadu 2013 v 1:24 | Nicole |  Poets

Den plný napětí k sobě mne láká,
do města radosti, kde život plyne,
v ten den, kdy se nesmráká,
z místnosti filmové zvuk se už line.
Přicházím blíž, jen nudu zahnati,
a ty už víš, jak srdce mé rozchvěti.
Celá hala do tmy se ponoří,
tvůj příběh zajímavý už začíná,
mé srdce nedočkavostí hoří,
co že vlastně na něj číhá.
Postava překrásná, příchází blíž,
v okovech uvězněná srdci mi vstříct.
Zkoumám tvou osobu, nalézám zalíbení,
i přes tu neshodu pomoci mi není.
Temný jak stín, proradný padouch,
tvůj úsměv ďábelský s pohledem do srdce,
já mám z tebe splín, a ty jak rampouch,
spiklenecky dál a dál útočíš prudce.
Tu hrstku známých, co věřili ti,
co bok po boku bojovali s tebou,
byl to hřích usmyslet si,
že nejsou hodni o náklonnost tvou.
S tvým zlomyslným plánem ovládnout svět,
stát se králem, co bude všechno smět,
vyšel si do světa i proti bratrovi blízkému,
jen kvůli rozmaru malichernému.
Ohlížíš se na minulost a hledáš chyby,
na co mysleli sněžní obři, když tě malého nechtěli.
Nevděčný za otce, který tě vychoval,
bojuješ prudce, jak kdybys nelitoval.
Všechny tvé chyby, tvá temná podstata,
a všechny ty lidi, které jsi zradil,
i když budou v nebi, uvidí na to tata,
všechnu tu bolest, co jsi způsobil.
Tvůj temný šarm i přesto mne láká,
do náručí tvé tělo mé se plouží,
jak říci všem, že jsem ta Nějaká,
která po osobnosti tvé touží.
V srdci mém zůstaneš už na věky věků,
život mi prozáříš, otevřeš oči,
pusu mou roztančíš do obou koutků,
jsi to jen ty, můj krásný Loki.

Loki, God of Mischief

26. listopadu 2013 v 19:52 | Nicole |  všechnomožný...*
Ano, rozhodla jsem se o mé nynější závislosti napsat pár řádků. Tak všichni, kterým s tím už lezu na nervy, to přeskočte. :D

Začalo to tím, že jsem s Verčou jako vždy byla ve čtvrtek ve městě a rozhodly jsem se, že půjdem do kina. No a jak jsme tak vybíraly filmy, tak jsme nakonec vybrali "Thor: The Dark World". Nejdřív sem na to jít nechtěla, za prvý, že jsem neviděla jedničku a za druhý jsem si myslela, že to bude nuda. Ale tak nakonec jsem šly. Nějak jsem hned vycítila, že mi ten chlápek s černýma vlasama a ve slušivym oděvu bude zajímat a.. taky že ano. No a jinak musím říct, že jsme se dost hodněkrát nasmály a byl to fajn film.

Doma jsem si pustila první díl a ten se mi také líbil. A poté jsem začala zjišťovat něco o tom herci. A teď jsem nadšená, že jsem se do toho pustila, protože on je fakt bezvadnej! Hodně se směje a všem děkuje, když se ho zeptaj na nějakou otázku, která má hloubku, a nebo když mu pochválej jeho hereckej výkon. Je fakt hodně milej a pozitivní a takovej snad přátelskej a hodnej a mohla bych pokračovat do nekonečna. Člověk se fakt zasměje, když ho sleduje a já prostě ho za to obdivuju, protože lidi, co uměj rozesmát a je s nima sranda, jsou super. Jinak jsem si vytvořila novou fotku na pozadí jen a jen s ním, a jeden den jsem zkoukla 95 rozhovorovejch videí s ním. Káík žárlí a vadí mu, že se mi Loki líbí a pořád říká, ať ho nechám na pokoji. :D :D

A já se teď cítím jako čerstvě zamilovaná a poblouzněná a okouzlena a prostě fakt fajnově. Je to nádhernej pocit.

Tak a teď k tomu, proč ho ženský tak žerou? (podle mě)
1. Úsměv - je neodolatelnej už aj v tom filmu, když se vždycky usměje. A to mě doslova ničí. :D
2. je to Bad Guy - a ano, ženský ho zbožňujou.
3. Pohled - má nádherný očka, hezky světlý, jak mám i já! :D
4. Smysl pro humor - dokáže rozesmát, a to se cení.
5. Vzhled - mě osobně se líbí i ten jeho oblek, a taky ty tmavý vlasy mu šíleně slušej.
6. Hlas


A tady jsou nějaký doporučený videa, na kterejch teď ujíždím.

- Hlavně na tomhle, pouštím si to každej den a pořád koukám a poslouchám a vůbec mě to neomrzí. :D
- A pak taky na tohle, protože tam je báječnej tanečník.
- A taky na tohle, protože Loki navštívil Comic-Con.
- A nebo pak taky na tohle, to je taky srandovní.
- A taky tadyto - to krásně pasuje k jeho zlosti.

Cause baby I'm a Slytherin and girl you are a Gryffindor

17. listopadu 2013 v 20:30 | Nicole |  ♥ Music ♥
Tak jsem tu s další dávkou hezké hudby. Jen tak jsem brouzdala na youtubku po nějakejch písničkách a narazila jsem na jednu takovou šílenou rezatou holku, která dělá dost dobrý videa, tak jsem chvíli na jejím kanálu zůstala a moc moc a opravdu moc mne zaujala tato. Je to taková ta písnička, co vás vtáhne do fantazii a představujete si úžasný věci, co byste mohli zažít. Ovšem v tomto případě v Harry Potterovském tématu. No a co jsem si představovala já? Že si to hezky prožívám se svým oblíbeným Malfoyem. ^ :) Ale opravdu závislácká písnička! :D

Kryokomora? Proč ne :)

12. listopadu 2013 v 19:48 | Nicole |  Moje...
Ano, dnes se mohu prohlásit za člověka, který tímto procesem úspěšně prošel. A o čem že to vlastně mluvím? :)

Kryocentrum - budova, kde se nachází kryokomora - komora, do který vás zavřou, je v ní děsná kosa a musíte tam vydržet několik minut.

S Jarčou jsme se dneska sebraly a řekly si, že to vyzkoušíme. Nejdřív jsme se zeptaly zubařky a ona, že s tím má nějaké zkušenosti a prý to fakt pomáhá, tak jsme do toho šly. Nasedly jsme na 18 a jelo se. Obě jsme byly na nervy až v mírné depresi, pořád jsme se bály, že až výjdu, tak ze mě zbyde jen kostka ledu. :D Ale s odhodláním jsme tam dorazily. Musím říct, že je to spiklenecky schovaná budova, ale nakonec jsme ji s úspěchem našly. Když jsme vešly, bylo to tam hezký a takový sportovní prostředí. Cítila jsem se jako nějaký vrcholový sportovec! :D Tak jsme šly na recepci a ta paní nám dala papír, který jsem vyplnila. Byly tam informace o mě a jaký nemoci nebo obtíže mne trápí. Pak jsem jí to dala a ona mi šla změřit tlak. Poté jsem šla do šatny, tam jsem se převlékla do teplých ponožek, tílka, trenýrek a vzala jsem si triko. Šla jsem po schodech nahoru, tam, kde se to všechno mělo konat. Jarča už tam byla a čekala na mě. Jinak tam byla ještě jedna paní s nějakou holčičkou a nějakej chlap. Když jsem vyšla po schodech nahoru, tak mě uchvátily okna, kterýma jsem se mohla koukat dolů na lidi, jak hrají badminton. Chvíli jsem nadšeně koukala a když vyšel nějakej chlap z tý komory, tak sem byla na řadě já, Pořád s úzkostným výrazem ve tváři. :D Nejistě jsem šla k pultu, kde jsem si vzala ještě teplou čelenku na uši, roušku na pusu, dřeváky a rukavice. Ta paní mi ještě vysvětlila, co a jak se bude dít. Pořád se strachem v očích a úsměvem na tváři jsem vstoupila do takový předmístnosti, kde bylo tak -50°C +-. Několik sekund jsem tam pobyla, pak na mě ta paní zaklepala a já mohla přejít do tý hlavní komory. Byly tam masivní železný dveře, tak sem je s trochou námahy otevřela. A to, co následovalo bylo neskutečný. Děsná zima, neskutečná, nevydržitelná. Myslela sem, že se zblázním a strachem odejdu. :D Ale nakonec se to dalo, chodila jsem sem a tam a snažila se to přežít hezké 2 minuty. A kolik že tam bylo? No, krásných - 109 °C. :D Ta paní mi celou dobu mikrofonem říkala, kolik mi zbývá času a ptala se, jestli sem v pohodě. Naštěstí jsem skleněným oknem viděla jak ji, tak mamku a tak sem mávala. :D Po těch dvou minutkách jsem byla šťestím bez sebe, když jsem z tý ukrutný zimy vyšla. A se mnou také hezký obláček zimy. Prý jsem byla bílá jak zeď! :D A taky jsem vyšla nadšená! :D Šla jsem do vejdlejší místnosti, kde bylo několik strojů na posilování a před tím zrcadla. Byla to hezká místnost. Vybrala jsem si stroj, na kterém se běhá, tak jsem si tam hezkou čtvrthodinku běhala s úsměvem na rtech, kecala s Jarčou a snažila se trhnout rekord v uběhlejch kilometrech. Sakra, ten stroj chci domů, byl boží! :D Zahřála jsem se snad na maximum a pak spokojeně naklusala se převlíct a pak hezky autobusem dom. Byl to fajn zážitek, tak se těším na další. :)

A.. doporučuju. :)

Co vidíme na "bad guyích"?

8. listopadu 2013 v 14:10 | Nicole |  Moje...
Určitě jste to každá aspoň jednou zažila. Ten pocit, že chcete toho tajmenýho kluka, drsňáka, kterej se neřídí žádnejma pravidlama. Nezáleží na tom, jestli v reálu a nebo jen z pouhého zahlédnutí v telce. To zajímavý kouzlo, který vás k němu přitahuje a vy chcete zjistit jeho tajemství. Ano, zlý kluci, bad guys, ponich holky toužej.
Ale co je za tím? Proč tomu tak je? Co nás na nich tak přitahuje?
Asi bych začala tím tajemným vnitřním kouzlem. Mají v sobě něco záhadného, neprozkoumaného, něco, co nás tak přitahuje a chceme zjistit, co to je. Láká nás to dobrodružství a nadšení v jejich očích a ta jejich celková záhadnost. Jsou jako čarodějové, jejichž kouzlo nás očaruje. I když se ani snažit nemusí, tak nás mají hned v pasti a my s tím nemůžueme nic dělat. I když víme, že jsou zlý, většinou hajzlové, co každýho oklamou, tak se stejnak necháme zlákat a spadneme jim do pasti. Ale stejnak je to báječnej pocit, i když jsme zaslepený, tak si užíváme to pouto k nim a necháme se vznášet na jejich negativních vlnách.
Je to docela těžce vysvětlitelnej chemickej proces pro kluky, kteří se pořád diví, že holky letěj na ty drsňáky a na hodný kluky každej s*re. Hold jsou jako zakázaný ovoce, který stojí za to ochutnat. A to pouto je neskutečný, okouzlující. Ano, pokud to není imaginární, tak je jasný, že se každá holka spálí, splete se, rychle se probere ze svého snu a zjistí, že jí ten dotyčný ublížil. Avšak myslím, že i přes tu všechnu nenávist ten dotyčný pořád zůstane záhadným, i když né už tak krásně okouzlujícně.

Jo, pořád budu mít slabost pro bad guys. Avšak už jen snad v té imaginární podobě na obrazovkách. :)

E. S. Posthumus

4. listopadu 2013 v 15:54 | Nicole |  ♥ Music ♥
Dost dlouhou dobu mě nic takhle nezaujalo a neohromilo, jako tahle písnička. Jo, je známá z kdejakejch filmů nebo trailerů a tak podobně, ale nikdy jsem si jí neposlechla celou jen tak. A jsem ohromena. Dokázala bych jí poslouchat celej den. Takovej pěknej pocit nostalgie, když jí poslouchám. :) Fantazijní, uklidňovací, napínavá, smyslná a báječná. :)