Leden 2013

WoW vložka

8. ledna 2013 v 0:27 | Nicole |  World of Warcraft
Jelikož mě nenapadá smysluplnější článek, tak se tu rozepíšu o mé závislosti.. :D

Před několika dnama, už je to tak přes měsíc, jsem se svým krásným oblíbeným priestem, Chewey, lvl 79 twinkem, překročila osudnou hranici 80. Nikdy sem 80 neměla, nechtěla sem tam jít, bála sem se :D ... Ale prostě už se to stalo. Bum a mám 80. Dost mě to chytlo a pořád sem chodila HCčka, zkoumala, co tam hezkého padá, získala novej eq a poznala VoA a Naxx. Taky sem za celou dobu hraní, což je tak 2 roky hraní, měla v bagu větší koncentraci Abyss crystalů, než za celou svojí wow kariéru :D Ale teď poslední dobou už mě to nějak neláká..
Přeorientovala sem se teda na druida. Nudnej lvl 59 mě už nebavil. Nic se nechodilo, nic napínavýho.. Ale najednou takhle kouknu do guild seznamu a koukám.. nějaký lidi šli na 60. Hmm, no dobrý. Tak se poptám, co se jako děje a oni, že jdou twinkovat na 69, že tam se bg choděj často a že je to tam lepší. Tak sem plně souhlasila a hned se pustila do expení. Chodila sem hlavně dungy, protože Q mě nikdy moc nebavily. Teďkon sem zatím šťastná 69, která ještě nebyla v Northrendu :D Druid mě baví. Krásně healuje a mana mu nedochází. A když jo, tak má innervačku :D V bg je to horší. Twinkové opačný frakce nám zatim dávaj zabrat! Ale my se nedáme, nafarmíme eq a půjdem s chutí do nich :D Těším se. Viva la Fakey.

Some nights

8. ledna 2013 v 0:01 | Nicole |  Moje...
Jelikož nemám žádný nápady na nějakej smysluplnej článek, tak to bude zase o událostech, který se udály za nedávných dnů..
Vánoce? Tak.. u babičky, jako každý rok. Vánoční nálada mě zase uplně ovládla a já byla spokojená a šťastná :) Dárky byly hezký a největší radost mám ze solný lampy, která mi každovečerně svítí v pokojíku :) Cukroví sem se tenhle rok, stejně jako ten minulej, nepřežrala, a ani mi to nevadí. Spousta lidí si stěžuje, jak o vánocích ztloustla.. pcha, to já můžu říct, že sem nějaký to kilo shodila. :D
Následovný Silvestr byla taky fájn. No dobře.. až na tu večerní přes dvěhodinovou cestu někam do prdele. Už nikdy! :D Ale v hospůdce sme si poseděli, popili, pokradli, pokoukali na ohňostroj, poslechli metalovou muziku a s blinkáním šli spát do zkušebny. :D Ale bylo to fajn, to se musí nechat :)
Jo, už je leden a maturita se blíží. Pořád na to tak nějak s*ru a nijak mě to nezatěžuje. Šak ono to nějak dopadne a zbytečný stresy kolem toho nikomu rozhodně nepomůžou.. :)
Co opravdu nesnáším na týhle době jsou, kromě malejch nevychovanejch fakanů, důchodci. Mě nikdy moc nevadili, protože sem to neřešila, ale poslední dobou.. No bože! Neskutečný. Fakt ale nechápu, proč v každou denní dobu jezděj busem. Ať jdu ze školy v tu a nebo tamtu dobu, tak pořád tam somrákujou, seděj, čuměj a nadávaj. Nehorázný. Ale proč, sakra? Dyk sou starý. Měli by sedět doma, koukat na seriály a příležitostně chodit do Kaufladnu na obchůzky.. Ale né, že pořád budou dělat, že sou akční a buzerovat v busech..

A název článku? Báječná písnička :)