And again and again and again..

12. listopadu 2012 v 22:19 | Nicole |  Moje...
............aneb všechno není růžové

Nojo, už nějakej ten pátek je zase škola, po těch krásnejch dvou měsících krásnýho odpočinku. No co víc si přát. I když sem se tenhle rok zařekla, že do školy budu chodit, že nebudu jen tak z nudy doma a hlavně že se budu učit, tak se to nějak nevyvrbilo dobře. Hnedkonc na začátku školního roku sem měla nějakej zánět močovejch cest, tak sem si hezky pobyla týden v nemocnici a následně další týden a půl doma kvůli antibiotikům. Jo, štvalo mě to. O to víc mě štvaly skoro každotýdenní návštěvi na urologii, kde to bylo votřesný! Ble! S tím učením to také není tak valné, jak jsem si představovala.. Suveréně propadám z účta a Ekc (což je prakticky to samý, jen nevim, proč to nazívají jinak..), takže mě to rozhodně těší.. Naštěstí úspěchy z jiných předmětů jsou při nejmenším o stupeň lepší..
Čtrvrťák.. zní to drsně, co? Už se mi blíží matura a přitom si za zády hraju s panenkami (myšleno obrazně). Nějak mi nepřišlo, že s tou třídou už jsem 4 roky a že to uteklo tak rychle..
Stužkovák - jo, netěšila sem se na něj. Ale po chvíli strávené v Plzeňce sem změnila názor. Bylo to tam fájne. Šak lidí sou fájne, když pijí. Třídní nás "pasovala" mega naběračkou na polívku, což se u toho nešlo nesmát.. :D Stužky máme ošklivé, protože začátečnická demokratická volba barvy stužek se změnila v diktaturní rozhodnutí jen pár vyvolených.. Šaty na maturák mám růžové. Originální. Má je dalších 6 lidí ze třídy :D
Narozeniny - ňáko sem je tenhle rok neslavila. Jen sme byli u babičky, připili si, pojedli, dali dárky a bylo. Ale bylo to tam bájo, to se musí nechat :) Další den sem byla s mýma vyvolenýma venku večír - v Bajerovi a v Géčku (nebo jak :D). Bylo to tam krásný a čokoládka chutnala :D Ještě by mohla vyjít pizza s vyvolenýma a bylo vy to ok. (No jo, to by ale musely být peníze..)

Nějaký to shrnutí za posledních pár dní.. :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama