Říjen 2012

Alkohol..?

29. října 2012 v 21:41 | Nicole |  Moje...
"Člověk v něm vlastně hledá východisko, uleví se mu po tom, přestane na chvíli myslet na problémy, oddálí si je tím..." a další blá blá při dnešní hodině. Dobře. Zatím sem nikdy nepochopila, co člověk vydí v alkoholu. Když chce nějakou úlevu a zapomenout na starosti, tak ať se proběhne proti zdi a dá si do kebule, to poslouží myslím že líp a se stejným účinkem. Mě alkohol nechutná, je mi po něm zle, a další den se po něm člověk cejtí ještě hůř. Opravdu nevím, co na něm lidé vidí. Jako něco, pro zábavu s kamarády? To se nemůžete bavit jinak, než s alkoholem? Jako něco, co vám ulehčí od problémů? Tak si ty problémy nedělejte. Všechno se dá nějak přejít bez alkoholu. Lidi si na něj ale až moc zvykli a už bez něj nemohou žít. Je jim jedno, že jim škodí, hlavně že se bavěj..
Krom toho, jak tu několik měsíců byl zákaz alkoholu, tak si ho někteří jedinci stejnak neodpustili. Tohle byl vrchol všeho. Vědí, že je to zakázaný, že po něm můžou oslepnout, ale stejnak ho pili. A tvrdej. Proč si to sakra nemohli odpustit? To jsem už totálně nepochopila. Né, nelitovala sem je, protože si za to můžou sami..
Nemá cenu s tím vůbec začínat, nejen že vzniká závislost, ale i peníze z kapes dost rychle mizí. Neříkám nic proti slavnostním přípitkům třeba, ale konzumování každodenně je až přespříliž..

Pár iritujících věcí, které nesnáším na zimě

10. října 2012 v 22:51 | Nicole |  Moje...
To, že si někdo vezme na mikinu jen vestu (je úplně jedno jestli je péřová nebo nějaká obyčejná) a stěžuje si na to, jaká je mu zima na ruce. Opravdu.. wtf?

Jak mají ty hubený náctiletý slečny krátký kabátky, bundičky, k tomu třeba jen sukeň a punčochy.. To jim není zima? Mě teda jo, když je vidim..

Že vůbec někdo může jezdit na kole tim sněhem.. :D:D

↓Jak už mnoho dětí hraje spíš doma u počítače, než aby byly na kopci a pekáčovaly tam, jako my za mládí...

To, když posypávaj chodník tou hnusnou s*ačkou, po který se sníh změní ve větší hnědou s*ačku. Mě to výhradně vadí, když nosim sněhuly až po kolena, v kterejch se po čistim chodníku chodí stěží. :D

To, jak ten sníh hned do několika dnů roztaje, za měsíc zas napadne, pak hned roztaje a když zas napadne a vypadá to, že už bude na delší dobu, tak zase roztaje a objeví se pro případ až v únoru, kdy už se předpokládá, že by se mohlo začít oteplovat...

To, že h*vna od psů sou na tý bílý dost vidět. :D

Hodinový zácpy v dopravě, hlavně teda u mě ve vlakový.

Ten okamžik, když moje mamka každej rok vytáhne ty samý věcí, co už mám několik roků, a najednou zjistim, že sem je minulej rok měla moc ráda a pořád je nosila, ale uplně sem za ten rok zapomněla, že je vůbec mám.

Btw: Zimu miluju. Je to moje nejoblíbenější období, ale někdy trochu přehnaný... :)