Červen 2010

Už uběhlo několik dní

3. června 2010 v 14:39 | Nicole |  Moje...
Jo, a já sem sem docela fakt dlouho nenapsala.Třeba nějakej smysl dávající článek.Ale to ode mě ani nejde.Ale informovat vás,co je novýho a tak,to by ch mohla.
Škola - Konec roku? Cože to slyším? Jak já se těšim na prázdniny. Ve škole se to dá přežít.Tak prvák..Příští tejden píšem závěrečný testy z většiny předmětů,tak se opravdu moc těším. Kdo by taky ne..
Kámoši - Tak nemůžu říct nic jinýho než slovo "pařba".Opravdu si s nima užívám moc. Tenhle pátek to rozdejem na Pernštýnský noci.V sobotu bude nějakej trip a nejspíš i chlastání,ale - abstinujeeem!! :D Příští tejden,víkend, to vypadá taky nadějně! :) Moc miluju je.
Kluci - Ano - tém,o kterym bych mohla mluvit hodiny..Ale povím vám jen to,že sem poznala úžasnýho kluka.Bohužel jsme se do něj s mojí nejlepší kamarádkou zamilovali obě a tak se to fakt zvrtlo..On má dokonce holku,takže sme se o něj ani nemuseli hádat.Prostě tohle je složitější.Ale řeknu vám,že je to moc úžasnej kluk.Milej, srandovní, sladkej, praštěnej, a má moc krásný oči a úsměv.Jo, jsme z něj až dotěd paf.Ale co, nevadí.Máme ho rádi a jako kámoš taky fajn.

Každopádně sem se nijak víc nezměnila.Sem pořád ta samá bláznivá,praštěná,vysmátá,pořád s happy náladou a sem tam psýcho.

Co se zásadně změnilo?
Fall Out Boy se rozpadli.Což mě fakt mrzí,ale abych řekla pravdu ani mě to tak nevzalo.Nechápu proč.Jako jo,byla sem v šoku,ale zatim mě nijak nechybí.To přijde až nebudou od nich žádný dálší videa..:(
Pak Panic! At the Disco se rozpadli.Ti ale né definitivně.Odešel jenom Jon a Ryan,kteří tedy mají svojí novou skupinu The Young Veins.Tohle bylo jiný.To sem slzu aj ukápla.Tihle mi moc přirostli k srdci.Opravdu.Byla sem moc mimo z toho.Oni,oni všichni dohromady byli moc skvělí.Prostě byla s nima sranda moc velká.Ale těším se každopádně na obě jejich další úspěchy. :)

Nevím ani,jestli sem budu psát každej den,ale tak jednou do tejdne bych mohla.Šak něco tu očekávejte :)
A to by bylo asi tak vše prozatím.Tak hojte :)