Listopad 2009

Žviot je krutý na ty,kteří ho neumějí žít

28. listopadu 2009 v 19:24 | Nicole |  všechnomožný...*
Když si sedneš,koukáš z okna jak prší,řekneš si,jaká je to harmonie.Řekneš jiak tě nic nezatěžuje.Všechny ty kapky stékající po okně,doprovázené drkotícím zvukem.Jen tak poletující vzduchem.Jejich cesta končí během pár sekund,když narazí na zem.Ty jen koukáš jak miliony zmařeních kapek to je.Dává ti to pocit smutku a pocit pohody.Nic je netíží.Nic jim nebrání letět si podle svého.Každá má svůj osud.Pršet přestane.Koukni se na sebe.Pořád sedící u okna a sledujíc,jak se kapky z mokré trávy vysušují.Dávají vláhu rostlinám,stromům,kropí pole,zajišťují nám obživu.Mají svůj účel a vědí co dělat.Jenom ty si tu lámeš hlavu nad tím,k čemu se vlastně hodíš.Když se to tak sečte,máš pocit že nejsi potřebná.Nikdo ti neřek,co máš dělat a jak to máš dělat.Ty jenom sedíš u okna a koukáš se na kapky.Nenapadne tě,že umírají.Umírají pro dobro.Umírají pro nás.Kdybys umřela ty,nepřinesla by si nikomu radost ani užitek.I když si říkáš,jak by to bylo lehčí,kdyby si to skončila.Všechno to trápení,co zažíváš každý den.Všechen ten skrývaný smutek,který skrýváš.Jedna z možností to je,ale ta nejposlednější,ke které by ses měla odhodlat.Pamatuj,že každý má své místo.Každý je tu za nějakým účelem.Tak mi proboha řekněte za jakým?!A zrovna já.Nevím jak žít,když to nejde.Nevím jak obejít bolest.Nevím jak žít!Všechny ty dny jenom přezívám.Ale nežiju!
Cožpak to je tak těžké žít?Život je krutý,tak proč se vůbec snažit?I když máme dar si život užívat,žít ho a plnými doušky si ho vychutnat,tak nemůžeme přejít to,že nevíme jak.Všechno jde tak rychle.Nic se naokamžik nezastaví.Tak kdo pak má najít ten smysl.Jeden den máš pocit,že víš jak v životě vyjít.Všechno se ti daří,máš skvělou náladu a pár hodných lidí vedle sebe,kteří ti rozumí.Ale další den je všechno jinak.Celý den nad tebou létá temný mrak a všechno kazí.Nikdo si tě nevšímá a jenom se ti smějí.Práce ti nejde a ty máš pocit,že se sem vážně nehodíš.
Proč si život s námi tak hraje,když se ho snažíme žít?Neumím odpovědět.Snažit se ani nebudu,když vím,že odpověd by byla neuplná a nepřinesla by mi žádný výsledek.Marně,jen marně máme pocit že žijeme.Žijeme jen proto,že dýcháme.Žádný jiný podnět za tím nehledejme.
Nenašla sem odpověď na výše položenou otázku.Nejde to.Mohla bych ti hodiny psát,proč a jak,ale žádný výsledek bychom nedostaly.A pamatujte:

"Neberte život příliš vážně,stejně z něj nevyváznete žíví.."


New Moon

26. listopadu 2009 v 21:36 | Nicole |  všechnomožný...*
Takže dneska sme s holkama byli v kině na New Moon.Předtim nás chytla horečka a já sem fotila měsíc :D:D Kecali sme o tom a pak sme čekali než to začne :D Tak sme šli do kina a tlemili se.Byly tam upoutávky a reklamy na čtvrt hodiny a tak šichni byli nervózní.Ale pak to začlo tkaže sme byli rádi :) a mě se to nehorázně líbilo :D
Hodnocení: Tak pro mě to bylo takový až moc rychlý všechny ty scénky.Třeba ta s tim jak oslavujou ty narozeniny je tam asi tak jenom 5 minut a já si myslela že to rozvedou.Pak ten boj na tom hradě je tak maximálně na 10 minut i s těma kecama,takže mě to docela taky mrzelo.Ale jako jinak fakt super film :) doporučuju.Choděj tam tak polonahatý takže fajn :D Chvílema se budete smát.Je tak minimálně 10 srandovních scén :)

Popis,kterej sme psala Augimu na ICQ,protože se mi to nechce psát znova :D :


takže jako Bella slavila narozky a šla k těm upírům.řízla se teda do toho prstu a pak na ní tamten vyjel.a pak jako jí Éda řke že jedou přyč a že ho už nikdy neuvidí. pak zmizel..a ona byla uplně jako mimo.pak se začala scházet s tim Jackobem.a teďka spolu spravovali motorky.a jako teďka poprvé na ní jela.a viděla Édu a tak jako pak narazila do toho kamene a pak si Jackob sundal to triko tam a já sem si krkla :-D a musela sem se smát xD tak pak jako skočila z tý skály..a jako on jí Jackob zachránil.a teďka jako už věděla že je vlk a oni ty vlci zabíjeli ty úpíry,protože zabíjeli lidi.a on se jackob teda ostříhal a chodil tam bez trička :-D
no a pak jako přijela Alice a jako že viděla,že chce spáchat sebevraždu.a pak tam přišel jackob.a teďka někdo volal,tak to jackob vzal.a teďka jako řiká "není tu.připravuje pohřeb" a jako on volal Éda a jako když to slyšel tak to sluchátko rozbil a šel teda k těm volturiovejm aby ho zabili.no a pak jako bella se na něj nasrala,že jí neřek,že éda volá a tak pak s alicí odjela do itálie aby zabránili tomu,aby ho zabili.no jenže ta rodina ho zabít nechtěla,protože byl vyýjmečnej
a tak jako on se rozhodl že se těm lidem jak tam oslavovali svátek,že nemaj uúíry chtěl ukázat jako že je upír.tak si rozepnul to triko a šela na to světlo.ale v tu chvíli k němu přiběhla bella a ši zase dovnitř.pak tma přišla i ta alice a pak ty upíři z tý královský rodiny a jako že chce je vidět ten hlavní.tak šli teda. a jako on že neumí tý belle číst myšlenky a teďkon ta malá holka..jako ona se koukla na Édu a teďka jako řekla "bolest" a on se začal svíjet. a teďka jako na tu holku a ona tomu odolala,takže jako to je fascinovalo.a tak jakojí pak chtěli zabít ale strhnul se tam boj. a pak jako alice řekla,že jí promění v toho upíra a tak oni je nechali jít.pak se teda vrátili do toho města.a teďka jako jackob jako že už je tu zase edward a jako že ho nemuže bella opustit a tak.tak tam stáli oni tři v lese a teďkon se jackob naštval a proměnil se v toho vlka a málem se začli prát,ale bella mezi ně vstoupila a řekla jako že by jí ublížili.tak toho nechali.tak jackob v tý podobě vlka odešel a brečel..a teďka jako pak s tim edou rozebírali jako to jesi jí přeměněj a jako že by se jí pak nezbavil a teďka on se jí jako zeptal jesi by si ho nevzala a ona jenom vzdychla a ten film skončil :-D ale jako sme byli v tom kině a jako děsná prdel na začátku ale oni byli všichni nervózní už jako že tam ty reklamy a upoutávky byli čtvrt hoďky a jako sme křičeli ať už to začne :-D a jako fajn :-D začlo to a byli sme spokojený xD

Posty z 9.listopadu

10. listopadu 2009 v 17:24 | Nicole |  Moje...
V den mejch narozek přibyly posty.Tak je sem přidávám:

Panic! At The Disco

11.09.2009
Click HERE to watch part 1 of Brendon's interview with Diablo Cody, writer of Jennifer's Body. Check back next week for part 2! The soundtrack to the film featuring Panic! At The Disco's single 'New Perspective' is out now on Fueled By Ramen!


Fall Out Boy


By: girlbehindthecurtain on Nov 9, 2009 | Permalink
There's an auction going on where you can bid on a guitar played by FOB. You can see the guitar here & start the bidding war here. Proceeds go to Rock For Kids, which is a pretty sweet organization that helps provide music lessons for children who wouldn't be able to afford it otherwise. Do something good!

XO - girlbehindthecurtain


Halloween

7. listopadu 2009 v 0:08 | Nicole |  Moje...
Na Halloween sem se sešla s Janou a Petrou.Andrea nemohla,protože jela do Kasalic.Tak sme s holkama šli k Bajerovi na čokoládu.Já sem si dala s kokosem,Petra s mandlema a Jana obyč.Tak sme si tma povídali,smáli se,a když nám přinesl tu čokoládu,tak sme se do ní pustili.Byla fakt dobrá.Ona vždycky hrozně moc nasytí.A mě chutná.Jako vždy jsme si do ní dlai cukr.Pak Jana řikala,že pude na záchod.Petra,která volala se svojí mamkou šla s ní a já sme tam zůstala sedět.Holky se nevraceli a mezitím ke mě přišel ten číšník a zeptal se mě,jesi si ještě něco dáme a já sem řekla že ne,že zaplatíme (zaplatíme! a já tam seděla sama :D).Zeptal se,jestli dohromady,nebo zblášť.Já sme chvíli se rozmejšlela a pak sme řekla,že dohromady.Vzala sem svejch 150 korun,co sem měla v peněžence a zaplatila to.Pak sem si sedla.Holky přišli a já sme řekla,že sme to už zaplatila.Myslely si,že si dělám srandu a smáli se.Já sme je ale přesvědčovala,že sem to fakticky zaplatila!Tak mě pak uvěřili a vyšli sme ven;holky ještě v domění "jestli si nezaplatila a ten číšník nás zastaví..". Ale ne,bylo to fajn,když sem teda ZAPLATILA!

Holky mi peníze vrátili a pak sme šli do AFI.Tam sme navštívili moji mamku v Espritu.Mamka se ještě bavila s Janou,jak to je teda na ten dnešek,jestli u nich budu teda spát.(Jo,poprvé v životě!) Jana řekla jako že jo,že se ptala.A tak sme se pak rozloučili s šli sme do trafiky,kde si Petra chtěla koupit Bravo.Ale tam ho neměli a tak sme šli do jiný trafiky a tam ho naštěstí měli.Pak sme sedli na autobus (9) ale jelo se dom (já sem jela přespat k Janě).Cestou Jana přemluvila (no,spíš rozkázala :D) Petru,aby otevřela to Bravo a četli sme si ho.Tak ho teda Petra otevřela. (Na titulce byl ten chlap ze stmívání) Jenom sme se koukali na obrázky.Fakt nás dostal ten,s Lady Gaga,jak tam je uplně sesmahlá! Děs a hrůza! A i ten,jak tam sou TH! Děs a hrůza! Ale pak jinak docela v pohodě.Když se blížila zastávka "Rosice - Kréta",tak sem s Janou vystoupila.Petře sme ještě zamávali.Pak sem s Janou šla k nim domů.