Prázndniny...!

11. ledna 2009 v 12:50 |  ♥Fall Out Boy♥
Momentálně si kluci docela užívaj si myslim..nebo ne..?

Kluci maj teď volno.Volno od koncertů.Celej měsíc.To se jim ale bude stejskat po fanoušcích! :D Ale tak nevim jestli maj to pravý volno nicnedělání.Sem četla na foe.com,z Patrickovýho blogu články,a on tam psal že toho má hodně a že je prostě zaneprázdněnej.Byl v nějakym studiu a zase se tam setkal s kámošema,jako např. s Alenem Fergusonem.Pak řikal že má Joe narozky a přál mu tam hodně štěstí :D Pak měla jeho máma narozky a on jí děkoval za to,že ho porodila (teda aspoň sem to tak pochopila xD).
Pete zase byl 9.Ledna na jejich oficiální stránce a dal tam odkaz na nejlepší písničku roku 2009 podle něho.Mě osobně se líbí.K tomu tam byli i komentáře jako že má Pete dobrej vkus :D
A kdo ví co je s Joem a Andym?No to já ne.Čoveče sem nikde nemhla najít kde by tak mohli trávit volno.Já si myslim,že buď sou doma u rodičů (v případě Joa je možný že může bejt i s manželkou xD) a nebo pracujou a nebo sou na dovolený někde na ňákym ostrově,kde je teplo a opalujou se.
Ať už dělaj,co už dělaj,tak ať si to užijou a naberou energii na další fůru koncertů pa celym světě.(kéž by nepřehlíželi čr..)
=o))
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama