Jen tak..ze života..

17. ledna 2009 v 11:22 | Nicole |  Moje...
  1. Máma byla v nemocnici.Operovali jí 2x.Jednou zjistili,že tu cystu nemůžou odstranit,že to má přirostlý na střevě a po druhý jí tu cystu i se slepym střevem.Takže je v nemocnici už od pondělí (12.1.).A v pondělí (19.1.) by už měla jít domů.
  2. Sem včera (16.1.) viděla film Ghost Rider.Bylo to v celku v pohodě,i když sem to viděla asi tak od čtvrtky filmu.Ale musim říct že se mi to líbilo.
  3. Včera jsem byla u zubařky,aby mě poradila o rovnátkách.Nejdřív takový:,,Tak mi řekni,jaký máš zlozvyky." a já: ,,Tak..koušu si nechty..i tužky,když sem nervózní..a pak..plivu.." noa voni tam všichni okamžitě chytli záchvat smíchu.Takže závěr byl:Rovnátka někdy budu mít (16.března jdu na otisky),pak mně to ještě nějak prej přibrousej (aaauuu!),a budu asi tři roky potom nosit rovnátka jenom na noc.
  4. Myslím,že to byla středa,kdy jsem se koukala asi od 19:45 do 22:00 hodin na MTV2.To byl ale prostě ten nej večer!Sem si to užila.
  5. Známky ze všech předmětů tak nějak tušim,ale nejvíc mě dostal pátek!Měli sme chemii a on nám prostě ty známky neřek!Prej,že si myslel,že za nim budem chodit a prosit ho,aby mám dal lepší!To teda ne!Já bych za nim teda nešla!Teď budu nervní celej víkend.Bude to dvojka nebo trojka?!
  6. Včera sem koukala na noční show David Lettermana (sem si myslela,že budou opakovat díl s Fall Out Boy =D) a tam jako byl ten chlap a on řikal ňákej vtip.A použil tam slovo Czechoslovakia!Já bych ho jako v tu chvíli zabila!Dyk už neexistuje!To o ČR a Slovensku nikdo z Ameriky neví??
  7. Takže existují Páťa a Péťa,kterej má za manželku myš,od dvou chytrých hlav.
  8. Včera sem viděla Mowgliho!Jako jenom trochu ale stejně!A prej takový:,,Moc ho nevidim,ale vypadá jako já,když sem byla malá!" =DD
  9. Viděla sem "hrad" Péti. (omg!..=DD)
chcete vědět víc?pište do dotazů.. =D
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama