Leden 2009


Páťa news..

20. ledna 2009 v 20:47 ♥Fall Out Boy♥
 • Páťa takový:,,Sex ve městě není tak cool jako.." jej toe dobrý :D
 • Děkoval Mr. a Mrs. za hezkej večer.Kdo to asi byl? =D
 • Psal o ňákym filmu..nevim..prej za nedlouho si bude moct říkat "režisér" :D
 • Závěr článku: "Zpátky k hlídání psa....Hlídám psa" :D toe dobrý xD

píše..
Žádné zprávy jsou dobré zprávy
,,Pracuji na nahrávce,ale nemůžu říct,co je to.A srandovní věc je,že mám dlouhou historii pracování na nahrávkách a ne vždy jsou zužitkované.Tak to nechci sesmolit.Stačí říct,že jsem poněkud nadšený tímhle zvláštním albem*..(nepřeložila jsem)...*Oh,Patricku Stumpe,jsi takový pesimista."

 • No sem četla..vlastně to čtu a slyšim všude,že má holku =D

Den Osvobození..!

19. ledna 2009 v 15:06 Moje...
Hey..dnes! Na dnešek sem se děsně moc těšila! A víte co? No mamka..mamka je doma! Už konečně! Já sem tak děsně moc šťastná! Konečně (asi po tejdnu) doma! V klidu! Ve svym pokoji! Na kompu! Omg..prostě bomba.U babičky..jako jó..v pohodě.Ale už bych tam asi nevydržela.Prostě pořád na mě něco měli..že sem prej tlustá,že musim držet dietu a tag..jako já tam nemohla bejt..! A tak sem teda ráda,že je maminka doma a že prostě sme tu jen MY DVĚ! =o)))

Novinky Peta Wentze!

17. ledna 2009 v 20:59 ♥Fall Out Boy♥
Jej..já ale jenom hledala obrázky fall out boy na googlu a najednou vidim,jak tam nějaká blondýna (nejní to Ashlee) stříhá Péťovi wlasy.Tak na to kliknu a je to tak.Normálně má novej účes!Tam mu to ale docela sekne. =D
pak jsem se tam dočetla,že Pete a Ashlee budou hrát v kriminálce new york :D
Ashlee bude hrát Liu Wickfieldovou a Pete bude hrát Chestera Bryonta =D
Pete šl taky nakupovat do nákupního centra "The Grove" do obchodu "Pottery Barn Kids store" nějaký věci pro svého syna Bronxe Mowgliho Wentze.Ano ano,má syna!S Ashlee =D Narodil se 20.11.2008 =D

v neposlední řadě hraje taky ve filmu - Goodnight moon - jeho premiérovym,pokud se nepočítá Bedussy.


Páťa a Péťa...?

17. ledna 2009 v 12:31 | niqui |  Moje...
tag sme zase něco vymysleli...

jedna

17. ledna 2009 v 12:13 | niqui |  Fota♥Obrázky
1

Jen tak..ze života..

17. ledna 2009 v 11:22 | Nicole |  Moje...
 1. Máma byla v nemocnici.Operovali jí 2x.Jednou zjistili,že tu cystu nemůžou odstranit,že to má přirostlý na střevě a po druhý jí tu cystu i se slepym střevem.Takže je v nemocnici už od pondělí (12.1.).A v pondělí (19.1.) by už měla jít domů.
 2. Sem včera (16.1.) viděla film Ghost Rider.Bylo to v celku v pohodě,i když sem to viděla asi tak od čtvrtky filmu.Ale musim říct že se mi to líbilo.
 3. Včera jsem byla u zubařky,aby mě poradila o rovnátkách.Nejdřív takový:,,Tak mi řekni,jaký máš zlozvyky." a já: ,,Tak..koušu si nechty..i tužky,když sem nervózní..a pak..plivu.." noa voni tam všichni okamžitě chytli záchvat smíchu.Takže závěr byl:Rovnátka někdy budu mít (16.března jdu na otisky),pak mně to ještě nějak prej přibrousej (aaauuu!),a budu asi tři roky potom nosit rovnátka jenom na noc.
 4. Myslím,že to byla středa,kdy jsem se koukala asi od 19:45 do 22:00 hodin na MTV2.To byl ale prostě ten nej večer!Sem si to užila.
 5. Známky ze všech předmětů tak nějak tušim,ale nejvíc mě dostal pátek!Měli sme chemii a on nám prostě ty známky neřek!Prej,že si myslel,že za nim budem chodit a prosit ho,aby mám dal lepší!To teda ne!Já bych za nim teda nešla!Teď budu nervní celej víkend.Bude to dvojka nebo trojka?!
 6. Včera sem koukala na noční show David Lettermana (sem si myslela,že budou opakovat díl s Fall Out Boy =D) a tam jako byl ten chlap a on řikal ňákej vtip.A použil tam slovo Czechoslovakia!Já bych ho jako v tu chvíli zabila!Dyk už neexistuje!To o ČR a Slovensku nikdo z Ameriky neví??
 7. Takže existují Páťa a Péťa,kterej má za manželku myš,od dvou chytrých hlav.
 8. Včera sem viděla Mowgliho!Jako jenom trochu ale stejně!A prej takový:,,Moc ho nevidim,ale vypadá jako já,když sem byla malá!" =DD
 9. Viděla sem "hrad" Péti. (omg!..=DD)
chcete vědět víc?pište do dotazů.. =D

Co mě dostalo?

16. ledna 2009 v 12:46 ♥ Music ♥
Já sem si asi před dvouma rokama poutěla docela dost písničku od Panic! At the Disco - Lying Is the Most Fun a Girl Can a tak sem mi zdála dobrá.Jako v pohodě.I ten klip na to,i když byl takej máklej..no prostě zvláštní,ale něco na něm bylo hezkýho xD.No a tak sem teďka poslouchala písničky na jejich novym albu a ty se mi tak nějak líbili.Chtěla sem tedy najít texty k nim.Tak sem si do vyhledávače na Googlu dala "texty písniček" a dala hnedka tu první stránku,co se tam vyhledala.Tak sem tam do toho políčka napsala že to chci od nich a za chvíli tam vyjelo asi cca 20 písniček od nich.Tak sem si ňáký skopčila a dala si ty texty do kompu.Pak sem tam koukala dál a vidim že tam je napsanej českej text.Zrovna tý písničky Lying Is The... a tak se na to klikla.Písničku sem si k tomu pustila a četla českej překlad.Najednou sem byla docela v šoku.Ty první slova český!Sem si pomyslela,co je to za úchyly,že takou hnusnou písničku vymyslej!Todlecto mě vážně dostalo!

Prázndniny...!

11. ledna 2009 v 12:50 ♥Fall Out Boy♥
Momentálně si kluci docela užívaj si myslim..nebo ne..?

Písničky

11. ledna 2009 v 12:32 ♥ Music ♥
který u mě momentálně frčej...:

Česká Republika...co to??

11. ledna 2009 v 1:34 všechnomožný...*
Tak jsem zase zjistila něco novýho..Sem byla na jedný anglický stránce a tam sem kecala s různýma lidma z Ameriky..noa sem mě jednou (konkrétně dneska) zeptala jedna holčina,kde je vlastně Česko,že o něm nikdy neslyšela!Jako není divu,když sme tak malý!Já jako ale nepochopim,jak na nás může někdo zapomínat a přehlížet nás?Já třeba vidim i Lucembursko,ale namyšlení Američani neviděj ani Čr!..To,že sou největší,neznamená,že nás můžou přehlížet!Sobci!Ale stejně..Českou republiku mám ráda..i když je malá dá se v ní ztratit :D A stejně..co je malý,to je hezký! :D =o)

A zase nanovo!..

3. ledna 2009 v 0:14 Moje...
Novej rok?New Year?Je to pořád to samý.Každej rok slavíme nastávající rok,od kterýho očekáváme ňákou změnu nebo něco lepšího.Slavíme ho buď v klidu doma nebo na ňákejch vostrejch párty,kde pravděpodobně vždycky něco ztratíme xD. (taky nechápu jakej inteligent si na ňákou velkou voslavu vezme třeba mobil..:D) (a taky nechápu,jakej inteligent to může vzít - šlohnout - ukrást :D) Mě se naštěstí nic neztratilo...Novej rok - Nový rok - oslavíme přípitkem a popřípadě i pusou.Vždycky - nebo ve většině připadech (a to tak bývá) - je na Silvestra ňákej ten alkohol.Ať už je to třeba jen víno,pivo,slivovice,vodka nebo ňáký koktejly,tak to prostě nesmí chybět.A i nějaké to jídlo se tam najde.No jo..poslední den roku a tak ho musíme zapít a zajíst co nejvíc,a když budete mít ňákou tu decku navíc v sobě,tak si ten minulej rok ani s trochou šťestí nezapamatujete :D Ale každopádně aspoň ten přípitek by nesměl chybět. =o)

P.S.:Lidi,až budete slavit,tak s mírou prosím :D

Zima,Sníh a všechno to další...

2. ledna 2009 v 23:48 Moje...

taková symbióza..xD